Konfliktai – neišvengiama gyvenimo duotybė, be kurių neįmanomi tikri, gyvybingi santykiai. Daugelis galvodami apie žodį „konfliktas“ tikriausiai prisimename nemalonias situacijas ar patirtis, kurių mielai norėtume išvengti. Konfliktus dažniausiai lydi įtampa, nepasitenkinimas, kova, pyktis, baimė ir kiti ne patys smagiausi jausmai.
Visgi nuolat pabrėždami konflikto destruktyvią pusę, neretai nepastebim konflikte glūdinčio kūrybinio potencialo. Juk konfliktas – tai ne tik skraidančios lėkštės ar keiksmai – tai gali būti proga išsiaiškinti skirtingus požiūrius ar nuomones, postūmis įgyvendinti pokyčius, galimybė išsiaiškinti tarpusavio santykius ir juos sustiprinti
Seminaras paremtas principu – minimum teorijos, maximum praktikos. Seminaro metu dalyviai daugiausia laiko skirs praktinių situacijų analizei. Juk viena yra klausyti nuobodžios paskaitos apie konflikto prigimtį aiškinančias psichologines teorijas, visai kita iš seminaro išsinešti konkrečių praktinių įrankių, kuriuos gali pritaikyti darbe su kolegomis, klientais ar asmeniniame gyvenime su šeimos nariais bei draugais.
Efektyvus konfliktų valdymas neįmanomas be emocinio intelekto (EQ) stiprinimo, o savęs pažinimas yra tiesiausias kelias į vidinę brandą, emocinės pusiausvyros išlaikymą audringų aplinkybių metu. Seminaro metu dalyviai turės galimybę geriau pažinti savo vidinius „mygtukus“, kuriuos paspaudus užverda kraujas ir kyla noras kovoti. Taip pat daug dėmesio bus skiriama mokymuisi kitos konflikto pusės geresniam pažinimui.
Kodėl verta?
Praktiniai įgūdžiai versus Teorinės žinios
Įtraukiantis turinys versus Nuobodžios skaidrės
Mokymasis žaidžiant versus Mokymasis klausant dėstytojo monologo