ŽYGIAI IR Kelionės

LIETUVA. DUKRA IR DVIRAČIAI

Žygis su dukra iš projektų valdymo perspektyvos😃
Projekto komanda: sebuvis (40metis tėtis, turintis didelę žygių patirtį) ir naujokė (10metė dukra, retokai pasirašanti žygiams).

LIETUVA. PARTIZANŲ TAKAIS

23 km pėsčiųjų šalia Merkinės artimesnei pažinčiai su vienu iškiliausiu pokariu partizanų vadų, A. Ramanasku - Vanagu.

VOKIETIJA. BAVARIJOS ALPIŲ GULBĖ

Neuschwanstein pilis viena iš romantiškiausių pilių Europoje. Sklando legenda, kad pas W. Disnėjus pamatęs šią pilį, nutarė šiek tiek patobulinęs, paversti savo kino kompanijos prekiniu ženklu.

ŠVEICARIJA. TOBLERONE IŠŠŪKIAI

Nors Materhorno vaizdai vertė aikčioti iš nuostabos, žygis link jo nebuvo toks saldus kaip įsivaizdavau. Kylant aukštyn priėjau keltuvą, kuris pasirodė per brangus ir nesiderinantis su Bomžturo koncepcija.

ŠVEICARIJA. KAIP AŠ SUSITRANZAVAU TRAUKINĮ

Vakar pameditavęs ties nuostabaus grožio Oeschinen ežero, nusileidau nuo kalnų į artimiausią miestelį, iš kurio susitranzavau traukinį...

ŠVEICARIJA. SAVAITĖS ATOSTOGOS UŽ 100 EURŲ

Per Velykų atostogas žmona sugalvojo nusivežti vaikus į Turkiją all inclusive viešbutį. Kadangi manes tokios pramogos netraukia, nusprendžiau papramogauti taip, kaip man patinka – pasibastyti po pasaulį.

LIETUVA. KAI MIEGĄ IŠBAIDO AUTOMATŲ ŠŪVIAI...

O galvojau, kad pavojai tik Afrikoj laukia...
Ekspromtu sugalvoję pabėgti į gamtą, sėdom į traukinį ir į Pažeimenės stotelę atvykome 20.30.

Tanzanija. KAIP AŠ SUSITRANZAVAU LĖKTUVĄ

Man patinka tranzuoti dėl įvairių priežasčių. Tame yra ir ekonominių sumetimų, ir betarpiškos pažinties su žmonėmis, ir laisvės pojūčio.

Tanzanija. Nakvynė liūtų kaiminystėje

Nors stengiamės atrodyti kaip normalūs turistai ir neprisidaryti papildomų problemų, kažkaip problemos pačios mus susiranda🤔.

Tanzanija. Vidurnaktis policijos nuovadoje

O prasidėjo viskas tradiciškai nuo bandymo „suekonominti“ distanciją: “Ką čia, negi eisim aplinkui, juk čia pažymėtas nedidelis upelis, kirsim kampą, perbrisim ir išlįsim kur mums reikia...“.

Nuotykiai Tanzanijoje prasideda

Nors prieš išvykstant kolegos keliautojai gąsdino, kad Tanzanija brangi šalis, visgi pavyko atrasti superinę ir svarbiausia pigią vietą nakvynei netoli oro uosto😃.

error: Turinys yra apsaugotas !!