komandinis renginys team engineering

Tikriausiai nėra žmonių, nežinančių Lego žaidimo. Daugelis iš mūsų, galim prisiminti tą džiaugsmą konstruojant Lego statinius pagal instrukcijas, o po to improvizuojant ir iš turimų detalių kuriant savo vaizduotės pasaulį ir jo statinius.

Komandinis renginys TEAM ENGINEERING tai analogiškas (tik žymiai didesnių gabaritų) konstravimo žaidimas komandoms, kur dalyviai dirba kartu, su tikslu pastatyti įspūdingus statinių maketus.

TEAM ENGINEERING renginio metu, dalyviai kviečiami įsijausti į naujo savo organizacijos ofiso viziją. Komanos nariai turi pasidalinti atsakomybėmis, sėkmingai suprojektuoti ir pastatyti architektūrinį pastato modelį. Įvairios pastato struktūrinės detalės suteikia praktiškai neribotą laisvę kurti futuristinius modelius. Tuo pačiu tai nėra minimalistinis užsiėmimas, pastatyti modeliai gali būti 2 – 2.5 m aukščio, tad kiekvienas komandos narys ras sau erdvę pasireikšti ir prisidėti prie bendros komandos sėkmės.

Tai Teambuilding‘as tikrąją to žodžio prasme, nes komanda (TEAM) projektuoja, kuria, stato (BUILDING) realų pastato modelį. Tai yra iš tiesų smagi ir nuotaikinga veikla. Tuo pačiu šioje veikloje užkoduota ir daug mokymosi taškų. Komanda prjektuodama ir statydama statinį susidurs su įvairiais nuotaikingais iššūkiais, likimo išdaigomis, kurių pasekoje teks adaptuotis, keisti planą, pristaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Dalyviai renginio metu turės galimybę pažinti tiek savo asmeninę, tiek komandinę lyderystę, adaptyvumą bei tarpusavio bendradarbiavimo ypatumus.

Kodėl verta?

Realūs iššūkiai versus dirbtinai primesti žaidimai bei užduotys

Apsisprendimo laisvė versus primestos taisyklės

Sprendimų paieška versus laisvalaikio užtikrinimas

Erdvė kūrybiškumui versus vadovavimasis instrukcijomis

 

error: Turinys yra apsaugotas !!