Komandinis detektyvas TIME TRAVEL

Kartu su komanda leiskitės į kelionę laiku ir susipažinkite su didinga Lietuvos miestų praeitimi.

Vilnius, Kaunas bei Klaipėda – miestai turintys ilgą ir turtingą istoriją, kuri formavo tokį miestų veidą, kokį matome dabar. Šie žavūs miestai nuo įkūrimo pradžios gyveno pakilimų ir nuopolių ciklais, su nuostabiais meno ir kultūros proveržiais, atsispindičiais architektūroje, tuo pačių patyrė ir nemažai sukrėtimą, užkariavimų, griovimo, nepriežiūros sąlygotų miesto randų.

Komandinis detektyvas TIME TRAVEL – tai galimybė komandai leistis į nuotykį po istorinius miestus. Lyg užsidėjus virtualios realybės akinius, nusikelti į praeitį bei jutimiškai patirti, kaip atrodė miestas ir jo gyvenimas prieš 20, 50, 100 ar 200 metų. Senovinio miesto atvaizdai (nuotraukos, paveikslai, eskizai) bei istorinių faktų mįslės sukuria unikalią galimybę pažvelgti į miesto praeitį, vietas, kurios išliko autentiškos, ir vietas, kurios dramatiškai keitėsi paveiktos karų, ideologijų ar laiko tėkmės.

TIME TRAVEL– tai ne ekskursija, o komandų ugdymo sprendimas su kultūrine/istorine potekste, kur dalyviai tampa tikrai detektyvais, siekiančiais išsiaiškinti praeityje nugrimzdusias miesto istorines paslaptis.

Tam, kad sėkmingai įveiktų iššūkį, komandos nariai turi pasiskirstyti atsakomybėmis, išsikelti tikslus bei sudaryti veiksmų planą tiems tikslams pasiekti. Tai koncentruota projektinės veiklos simuliacija, kur kiekvieno dalyvio indėlis yra svarbus visos komandos sėkmei pasiekti.

Taškų rinkimo sistema, atsakomybės sritys, likimo, pažinimo kortelės ir kiti sužaidybinti elementai suteikia dalyviams galimybę susidūrus su iššūkiais ugdyti tiek asmeninę, tiek komandinę lyderystę.

Kodėl verta?

Realūs iššūkiai versus dirbtinai primesti žaidimai bei užduotys

Dinamiška, besikeičianti aplinka versus statiškas buvimas vietoje

Apsisprendimo laisvė versus primestos taisyklės

Sprendimų paieška versus laisvalaikio užtikrinimas

error: Turinys yra apsaugotas !!