Komandinė ekspedicija VIVA NATURA

Tai patyriminis sprendimas skirtas komandoms, norinčioms tobulinti tarpusavio bendradarbiavimą bei komandiškumą. Vietoj  pabodusio tradicinio teambuildingo su įvairiomis užduotimis, dalyviai kviečiami įgyvendinti realų projektą – sudalyvauti komandinėje ekspedicijoje į pasirinktą vietą Lietuvoje ar užsienyje. Ar tai būtų Dzūkijos pušynai, Pajūrio kopos, Lenkijos Tatrai, Norvegijos fiordai ar Ispanijos laukinė pakrantė, komanda turės unikalią galimybę kartu tyrinėti, pažinti ir patirti laukinės gamtos grožį ir kultūros vertybes.

​Atsidūrus neįprastoje aplinkoje su papildomais iššūkiais, dalyviai mokysis lyderystės, greitų nestandartinių sprendimų bei tarpusavio įsiklausymo, realistiškų planų išsikėlimo bei ryžto siekiant užsibrėžtų tikslų. Kitaip tariant visko, kas po to pravers grįžus prie kasdienių darbinių veiklų bei ilgalaikių įmonės strateginių sprendimų.

Ekspediciją praturtina įvairūs žaidybiniai elementai, kaip taškų rinkimo sistema, lyderystės poliai, likimo, pažinimo kortelės ir siurprizai kelionės metu.

Kodėl verta?

Realūs iššūkiai versus dirbtinai primesti žaidimai bei užduotys

Dinamiška, besikeičianti aplinka versus statiškas buvimas vietoje

Kelionė/žygis versus poilsiavimas ar buvimas seminare

Apsisprendimo laisvė versus primestos taisyklės

Sprendimų paieška versus laisvalaikio užtikrinimas

error: Turinys yra apsaugotas !!