Renginys nuotolinėms komandoms TEAM ROCK’N’ROLL

Šiandieninis besikeičiantis pasaulis turi daugybę privalumu. Persiorientavimas nuo statiško darbo su fiksuotu darbo laiku ir aiškia darbo vieta link į rezultatus orientuoto darbo su lanksčiu grafiku su galimybę dirbti nuotoliu suteikė darbuotojams daug laisvės. Tai teigiamai veikia darbuotojų motyvaciją ir pasitenkinimą gyvenimu. Ir nors tyrimai dėl darbo produktyvumo pokyčių yra nevienareikšmiški, faktas, kad nuotolinis darbas ir nuotoliniu būdu dirbančios komandos tapo nauja darbo norma ir realija.

Kalbant apie nuotoliniu būdu dirbančias komandas, vienas dalykas yra neabejotinas – šis pokytis sukelia papildomų iššūkių komandai jausti bendrystę ir tarpusavio ryšį.

Šio ugdymo sprendimo tikslas, padėti komandoms susigrąžinti/nepamesti ryšio bei stiprinti bendrystę per patyriminę veiklą.

Dalyviai kviečiami į nuotaikingą misiją/projektą – suorganizuoti kūrybinį šou gyvai auditorijai. Ši misija sudaro itin palankią erdvę tiek asmeniniam, tiek komandiniam augimui. Komandos nariams reikia sugalvoti kokia kryptim nukreipti savo kūrybinį potencialą (tai gali būti meninė instaliacija, muzikinis numeris ar talentų šou), pasiskirstyti atsakomybėmis (nuo renginio prodiuserio ar scenografo rolės iki viešųjų ryšių specialisto) ir po keleto repeticijų atlkti „gyvą“ pasirodymą tiek dalyviams, tiek žiūrovams prisijungus nuotoliniu būdu. Ši partirtis ne tik stiprina bendradarbiavimą bei komandiškumą, bet taip pat atrakina kūrybinį potencialą bei dovanoja džiugesį kitiems.

+37060077563

mykolas@teamlead.lt