Efektyvios komunikacijos mokymai EQ HACK

Tai praktinis seminaras, kurio tikslas – žaidžiant nuotaikingą stalo žaidimą EQ HACK, lavinti emocinį intelektą bei mokytis kaip „nulaužti komunikacijos kodą“, t.y. išmokti efektyviai bendrauti, valdyti konfliktus bei įtampos situacijas, neprarandant asmeninės pusiausvyros.

Komunikacija yra vienas svarbiausių minkštųjų įgūdžių (angl. soft skills), tam reikia daug empatijos, praktikos, savęs ir kito pažinimo. Ypač tai svarbu tiems, kurių darbo sėkmė priklauso nuo kitų žmonių įsitraukimo. Tai žmogiškas subtilus procesas, tad neišvengiame klaidų, nesusikalbėjimo, baimės būti nesuprastiems ir „susimauti“, išankstinių nuostatų. Taip ne tik nepasiekiame savo tikslų, tačiau nepadedame jų pasiekti ir kitiems.

  • Kaip bendrauti tarpusavyje ir spręsti iššūkius nekaltinant kito ir neprisiimant kaltės?
  • Kaip neprarasti emocinės pusiausvyros, kai nesutampa požiūriai?
  • Kaip suprasti kas vyksta kitame, kai atrodo, kad kitas piktybiškai elgiasi mano atžvilgiu?
  • Kaip išreikšti save ir išgirsti kitą taip, kad tai pagilintų tarpusavio supratimą?

Į šiuos ir į kitus klausimus gausite atsakymus, sudalyvavę seminare.

Mokymai skirti tiek mažoms, tiek didelėms komandoms. Mokymų metu ne tik teoriškai mokysimės darnaus bendravimo principų, bet ir praktiškai nagrinėsime įvairias konfliktines situacijas ir būdus kaip jas išspręsti sukuriant atvirumu ir nuoširdumu grįsta tarpusavio bendradarbiavimą.

+37060077563

mykolas@teamlead.lt

Perhaps you’re wondering whether you could purchase essays on the internet if you’re trying to get through the course or task. Students can have a variety essay help of reasons to need help with homework. There are many reasons students can seek help with homework, including time and the financial burden. There are many methods you can have your essay completed, either by an expert or friend. These tips will aid you whatever the circumstance.